Показано 1–18 із 241

Чохли для MacBook Air 13 2011-2017

Показати 9 12 18 24

Чохол Макбук Ейр 13 (2011-2017)

В даному розділі нашого магазину ви можете вибрати і придбати чохол для MacBook Air 13. Нова модель ноутбука від американської корпорації Apple має товщину, порівнянну з глянцевим журналом, і дуже високу продуктивність. Природно, що така техніка вимагає дуже дбайливого до себе поводження, що накладає на його власника особливі вимоги до вибору оптимального і надійного захисту.

Чохол для macbook air 13 призначений для надійного захисту корпусу, запобігання ковзання на робочій поверхні. Крім того, він є й іміджевим елементом, виділяючи свого власника серед армії шанувальників продукції Apple.

Вибирати чохол для MacBook Air 13 слід виходячи з власних уподобань, а також умов експлуатації вашого ноутбука. Вашій увазі пропонуються моделі чохлів найвищої якості та функціональності з різних матеріалів. Ви можете вибрати захисний чохол як в монохромному виконанні, так і з яскравими фотопринтами і забарвленнями.

Особливості моделей

У категорії “чохол для macbook air 13” наш магазин пропонує вашій увазі великий асортимент захисних аксесуарів, що відрізняються дизайном, рівнем захисту, використовуваним матеріалом, а також функціональністю. Яку б модель ви не обрали, можете бути впевнені в тому, що вона повністю підходить для ідеального захисту вашого ноутбука.

Купити чохол у нашому магазині означає забезпечити вашому пристрою більш “комфортні” умови експлуатації. Відбитки пальців, випадкові подряпини від ключів у робочій сумці, відколи, тріщини і потертості є неминучими “супутниками” активної експлуатації мобільної техніки.

Ваш macbook air 13 збереже свій первозданний вигляд і функціональність на довгі роки, якщо ви одразу потурбуєтеся купівлею відповідного захисного чохла. Особливо просунуті моделі цих аксесуарів дають змогу витримати наслідки навіть сильних ударів і падінь зі значної висоти без будь-якої шкоди.