Показано 1–18 із 30

Захисні плівки для MacBook

Показати 9 12 18 24

Захисні плівки для екрана Макбук

Дисплей без захисної плівки всерйоз ризикує постраждати від неприємних наслідків ударів і падінь. Він має менш акуратний вигляд, оскільки швидше забруднюється. Та й ризик потрапляння рідини всередину високий, а це ще раз підтверджує вразливість незахищеного дисплея. Всі ці неприємності легше попередити, ніж усувати наслідки, витрачати гроші на ремонт гаджета. Досить зайти в наш каталог і вибрати якісну захисну плівку для MacBook. В асортименті представлені вироби перевірених виробників.

Що “може” захисна плівка для MacBook?

Екран – найбільш крихкий, схильний до пошкоджень конструктивний елемент будь-якої електроніки. Він страждає і від накопичення забруднень, що заважає нормальній роботі користувача. Плівки створені, щоб захистити дисплей від:

 1. Бруду. На поверхні аксесуара не залишаються відбитки пальців. Щоб численні сліди від дотиків не накопичувалися на екрані, передбачено спеціальне олеофобне покриття.
 2. Подряпин, тріщин, потертостей. Плівка забезпечує надійний захист від будь-яких механічних впливів ззовні.
 3. Світлових відблисків. Зазвичай плівки виготовляють із матовим покриттям. Актуально за необхідності роботи в кімнаті з яскравим освітленням, на вулиці, де неможливо запобігти потраплянню сонячних променів на область екрана.
 4. Накопичення пилу та частинок сміття. Антистатичний ефект не залишає їм шансів прилипнути до екрана. 
 5. Попадання води та інших сторонніх рідин. Вони просто не проникнуть крізь гідрофобне покриття плівки.

Плівка на екран Макбук легко клеїться. Це можна зробити самостійно, без звернення в сервіс до фахівців. Для встановлення достатньо попередньо очистити дисплей. Коли з’явиться необхідність, захисний аксесуар так само просто зняти.

Переваги захисних плівок

 1. Ніяких бульбашок після поклейки. Поява самостійних відшарувань навіть через довгий час користування теж не загрожує. Зчеплення плівки з поверхнею дисплея щільне і надійне.
 2. Не залишають липких слідів на екрані. Видаливши її, ви побачите, що дисплей ноутбука, як новий. Екран залишиться не тільки цілим, а й чистим.
 3. Не мутніють, не жовтіють. Вони не втрачають вигляд, їхні захисні властивості теж не знижуються.
 4. Не видно на екрані. Плівка не збільшує розмір дисплея. Він продовжує виглядати лаконічно, природно. Аксесуар лише плавно повторює контури екрана.
 5. Не змінюють якість картинки на дисплеї. Кольори залишаються такими ж насиченими, відтінки передаються точно. Чіткість не страждає.
 6. Знижують негативний вплив випромінювання екрана для зору. Окремі моделі плівок блокують блакитне світло, шкідливе для здоров’я очей.