Відображаються усі з 4 результатів

USB-C - DisplayPort

Показати 9 12 18 24

Перехідник USB Type-C на DisplayPort

Перехідник USB Type C – DisplayPort забезпечує передачу цифрового сигналу з одного пристрою на екран іншого. Для підключення потрібні вхід USB Type-C і роз’єм DisplayPort на електроніці, що використовується для трансляції цього сигналу. Наш магазин пропонує придбати перехідник такого типу за прийнятною ціною. 

Що робить перехідник USB Type C-DisplayPort?

Перехідники сумісні з будь-якими видами пристроїв, у яких є вільне гніздо DisplayPort. Їх використовують для з’єднання з ноутбуками, моніторами, планшетами, ТВ. За допомогою перехідників вдається:

 • транслювати відео, запущене на пристрої-джерелі сигналу, на іншому екрані;
 • виводити звук на сторонню електроніку;
 • грати в ігри на великому екрані – ефектно і реалістично; 
 • заряджати електронний пристрій – деякі типи перехідників забезпечують цю можливість паралельно з основним процесом передачі цифрового сигналу. 

Моделі перехідників підтримують оптимальний варіант роздільної здатності 4K.

Переваги перехідників USB Type C-DisplayPort

 1. Безперервний зв’язок. Без несподіваних збоїв і втрати часу на усунення неполадок. Також виключено випадання штекера з гнізда. Кабелі в роз’ємах надійно зафіксовані.
 2. Відмінна якість звучання і картинки. Крім гарантії стабільної роботи, перехідники зберігають яскравість картинки. Вони передають кольори реалістично, деталі чітко. Чистота звуку теж залишається незмінною.
 3. Мобільність. При всій функціональності перехідники мають компактні розміри. Це дає змогу взяти аксесуар із собою і не турбуватися про те, що він завадить, займе багато місця.
 4. Стабільність. Перешкод вдається уникнути, оскільки корпуси перехідників спочатку захищені від збоїв. Вони не допускають впливу сторонніх електромагнітних полів.
 5. Підключення Plug & Play. Встановлення відбувається швидко і просто: без довгого налаштування, необхідності закачування ПЗ. Достатньо вставити перехідник у відповідний роз’єм і під’єднати до нього кабель DisplayPort.
 6. Не перегріваються. Під час виготовлення використовують термостійкі матеріали, які забезпечують нормальне відведення тепла під час роботи.
 7. Безпечні. Не стають причиною коливань рівня напруги.
 8. Стійкі до механічних пошкоджень. Міцні корпуси не деформуються навіть при випадкових падіннях.

Незважаючи на універсальність і переваги перехідників, перед оформленням замовлення потрібно звернути увагу на деяку інформацію.

Важливі нюанси покупки перехідника USB-C-DisplayPort

DisplayPort – стандартний варіант порту. Не варто плутати з mini – роз’ємом меншого розміру. Якщо порт буде несумісний з перехідником, підключення неможливо виконати механічно. Штекер просто не увійде в роз’єм. 

Кабель, необхідний для під’єднання до пристрою з гніздом DisplayPort, купується окремо. Без його наявності налагодити зв’язок неможливо, тому важливо завчасно замовити аксесуар. Крім перехідника USB-С на DisplayPort, в нашому інтернет-магазині також можна купити відповідний провід. Консультанти оперативно прийдуть на допомогу при виборі та оформленні замовлення.