USB-C Хаби

Показати 9 12 18 24

Хаб USB-C для Макбук

Брак портів у пристрої позбавляє користувача можливості оцінити повний спектр умінь сучасної техніки. USB Type C хаб допоможе виправити ситуацію. Ми пропонуємо ознайомитися з особливостями цих корисних пристроїв і купити якісну модель за прийнятною ціною.

Що таке хаби?

Пристрої, які дають змогу під’єднати до ноутбука, планшета електроніку, зовнішні носії. Для підключення потрібен вільний вхід USB-C у техніці бренду Apple або будь-якого іншого виробника. Хаби виглядають як блоки, мають один вбудований шнур. Він і передбачений для підключення в роз’єм Type-C. Особливості хабів:

 1. Довговічна конструкція. Хаби виготовляють із металу – переважно алюмінію. Матеріал не тільки міцний, а й проявляє відмінну корозійну стійкість.
 2. Ударостійкі корпуси. Хаби не бояться падінь, ударів, вібрацій під час транспортування. Це дійсно важлива характеристика, оскільки пристрої часто беруть із собою.
 3. Невеликий розмір. Незважаючи на металеві корпуси, хаби мають малу вагу. Пристрої також вирізняються укороченими проводами. Компактність конструкції продумана до дрібниць. 
 4. Безпечна робота. Хаби не схильні до перегріву, а тому не стануть причиною поломки техніки і самі не вийдуть з ладу в невідповідний момент.
 5. Хаб з USB-C може виготовлятися з різними типами роз’ємів, наприклад, Ethernet, HDMI, USB-A.

Що можна зробити за допомогою хабів?

 1. Передати дані з карти пам’яті, флешки і безпосередньо зі сторонніх електронних пристроїв на Макбук.
 2. Вивести зображення і звук на великий екран ТВ, відобразити якісну картинку на сусідньому моніторі або проекторі.
 3. Підключити будь-які периферійні пристрої – миші, принтери, камери.
 4. Оперативно підзарядити різні види техніки.
 5. Прослухати музику в динаміках або навушниках.

Завдяки хабу, ви вільно користуєтеся можливостями електроніки. Головне – мати всього один вхід Type-C. Багатьом активним користувачам гаджетів, включно з власниками Apple, просто не вистачає портів для вирішення необхідних завдань. Наявність всього одного компактного хаба виручить у процесі роботи, в розважальних цілях, під час навчання.

Переваги хабів

 1. Підходять для під’єднання декількох пристроїв до MacBook. Можливе їх одночасне під’єднання. Просто оцініть, що саме плануєте підключати за допомогою хаба. Є моделі на 1-2 входи, а можна купити корисний аксесуар на 6-7 роз’ємів різних типів.
 2. Універсальне і зручне використання. Хаб, більш ніж з одним портом, замінює кілька перехідників. При цьому кабелів мінімальна кількість, зберігається свобода робочого простору. Більше не доводиться витягувати один дріт, щоб швидше під’єднати інший.
 3. Швидка швидкість передачі інформації. Більшість хабів підтримує Quick Charge. Навіть якщо до них під’єднати 5 пристроїв одночасно, швидкість не постраждає, помилок і збоїв не виникне.
 4. Продумана конструкція. Хоча хаби вирізняються мініатюрністю розмірів, розташування портів створено так, щоб кабелі кількох під’єднаних одночасно пристроїв не заважали один одному.
 5. Оцінка реальної картини роботи за секунду. Багато моделей мають світлові індикатори. Вони розкажуть про актуальний статус підключення. Лампочки горять різними кольорами залежно від успішності процесу.

У нашому магазині можна замовити не тільки хаби, а й інші корисні аксесуари для MacBook. Менеджери оперативно проконсультують вас у чаті в режимі онлайн або телефоном – обирайте найбільш зручний спосіб. Відправимо замовлення в найкоротші терміни в будь-яку точку України. Всіх, хто знаходиться в місті Київ, запрошуємо ознайомитися з великим асортиментом аксесуарів на власні очі.