Показано 1–18 із 166

USB-C

Показати 9 12 18 24

Кабель / шнур USB Type-C

Кабель USB-C використовують, коли виникає потреба під’єднати кілька пристроїв для передавання даних, швидкого заряджання. Щоб швидкість підключення була високою, зв’язок стабільним, потрібно вибрати якісний дріт. У нашому каталозі представлені шнури надійних виробників з різними технічними характеристиками. 

Що означає кабель USB Type/C?

Мова про шнур, сумісний з пристроями, в яких є роз’єм USB-C. Це остання версія порту з найвищою швидкістю передачі даних. Зарядка техніки через порт Type-C теж відбувається швидше, зокрема, за високої потужності пристрою. Контакти роз’єму симетричні, тому штекер кабелю можна вставити будь-яким боком.

Кабель/шнур USB Type-C підключають не тільки до аналогічного типу роз’єму. Дріт з’єднують і з іншими версіями портів. Наприклад, друга частина шнура може мати вихід USB-A – стандартний тип, присутній у більшості електроніки, або Lightning – порт, створений компанією Apple, спеціально для впровадження в техніку бренду.

Коли допоможе кабель USB-C?

  1. За необхідності синхронізувати дані, для обміну цінною інформацією. Достатньо під’єднати кабель до потрібного пристрою, а інший бік шнура приєднати до другого гаджета.
  2. Коли потрібно швидко зарядити електроніку. Не має значення – від мережі чи іншої техніки. У першому випадку для зарядки знадобиться спеціальний блочок.
  3. За бажання послухати музику, вивести зображення на інший екран, монітор або ТВ. Виручать кабелі з переходом на Lightning і HDMI відповідно. 

Кабелі розширюють функціонал електронних пристроїв, роблять роботу користувача комфортнішою. Багато з них мають світлові індикатори для швидкої оцінки успіху підключення та закінчення процесу.

Особливості шнурів USB-C

  1. Можливість вибрати найзручнішу довжину дроту. Можна купити короткий шнур близько 0,5 м завдовжки або до 2 м. Усе залежить від необхідної відстані до пристрою. Чому важливо вибрати оптимальну довжину? Щоб не розтягнути занадто короткий шнур або не ризикувати пошкодити дріт і під’єднані пристрої, наштовхуючись на дуже довгий кабель.
  2. Міцна багатошарова структура. М’яка зовні, часто плетена з нейлону. Міцна всередині – зазвичай зі сплаву алюмінію з покриттям з термопластичного матеріалу. Сердечники з міді для синхронізації без перешкод і перебоїв і максимальної швидкості зарядки. Зовнішні конектори металеві або пластикові, що гарантує їх довгий термін служби.
  3. Мобільність. Більшість шнурів скручують і фіксують на спеціальну кнопку. Так компактніше і безпечніше для цілісності внутрішніх конекторів. Кабель не буде постійно заплутуватися, а часті згинання не призводять до поломки.

Чому важливо купити якісний кабель, не зіткнутися з підробкою? Так ви убезпечите техніку від поломки через невідповідність дроту спочатку заявленим характеристикам. Також уникнете перепадів напруги, нестабільної сили струму – не рідкісні випадки з кабелями сумнівної якості.

Перед покупкою обов’язково треба враховувати допустиму потужність шнура. Тоді з його допомогою вдасться вирішувати необхідні завдання швидко й ефективно. Консультанти нашого магазину підберуть кабель, який ви зможете сміливо підключати до MacBook, iPhone та інших пристроїв з роз’ємом Type-C USB. Доставляємо товар по всій Україні.