Power Bank

Показати 9 12 18 24

Power Bank для ноутбука

В умовах відсутності електроенергії або обмеженого доступу до побутової мережі важливо мати альтернативне джерело енергії для ноутбука. Уникнути довгих перерв у роботі чи навчанні дозволить якісний повербанк. Як правильно обрати портативний зарядний пристрій для ноутбука та який асортимент пропонує магазин Mac UA – читайте далі.

Особливості вибору 

Сучасних ринок налічує величезну кількість повербанків різних виробників. Втім не всі вони підходять для ноутбука. Для заряджання габаритного девайса необхідний пристрій з особливими характеристиками, головними серед яких є: 

  • потужність;
  • вихідний струм;
  • ємність. 

Від потужності залежить ефективність передачі енергії. Якщо для зарядки смартфона буде достатньо потужності й у 5 Вт, то для ноута цей показник має бути не менше 20 Вт. Щоб розібратися, якої саме потужності має бути повербанк для вашого девайса, орієнтуйтеся на параметри зарядного пристрою ноутбука. Потужність в повербанку має дорівнювати або бути вищою, ніж у мережевому ЗП, що йде в комплекті до портативного ПК. Серед найпотужніших моделей, представлених на нашому сайті – Baseus Adaman Metal Digital Display 65W. 

Впливає на швидкість заряджання й вихідний струм повербанка. Чим більший цей показник, тим скоріше енергія передаватиметься в акумулятор, що заряджається. Для ноутбука оптимальним буде вихідний струм від 3 А. 

Ємність – найважливіший параметр будь-якого повербанка. Місткість портативного акумулятора вказує на те, скільки разів гаджет може зарядити ноутбук. Для габаритної техніки виробники рекомендують обирати моделі з ємністю від 10000 мАг. Наприклад, заряду у повербанку Joyroom LED Display Quick Charge 22.5W 30000 mAh Black Power Bank вистачить на декілька повних заряджань Macbook Air. Менш місткі повербанки просто не впораються із живленням ноутбука. 

Інші параметри 

Знайомлячись з асортиментом портативних батарей, слід звернути уваги й на додаткові характеристики:

  • кількість портів;
  • наявність дисплею;
  • швидке живлення;
  • ергономічність. 

Сучасні повербанки нерідко оснащені декількома портами, а деякі навіть підтримують бездротове живлення. Це значно розширює сумісність пристрою і дає можливість заряджати одразу декілька девайсів. 

Наявність інформаційного дисплея або індикатора рівня заряду спрощує користування повербанком, дозволяючи контролювати його роботу. 

Якщо головним критерієм при виборі є швидкість передачі енергії в ноутбук, варто розглядати моделі з підтримкою протоколів швидкого живлення.. Слід зауважити, що висока продуктивність можлива тільки якщо повербанк підтримує ті ж стандарти, що і підключений девайс. 

Окрім технічних характеристик, враховуйте й конструктивні особливості повербанка. Пристрій має бути достатньо компактним та ергономічним, щоб його було зручно носити з собою. До прикладу, модель Belkin 20000mAh 30W PD USB-A USB-C Black має м’які кути та невеликі розміри, що робить його транспортування комфортним.

Повербанк для ноутбука: найкращий вибір у Mac UA

Купити якісний повербанк для ноутбука можна у магазині Mac UA. Тут на вас чекають приємні ціни та бездоганний сервіс. Купляйте товар у Києві або змовляйте онлайн на нашому сайті. Доставка здійснюється у будь-яке місто України.