Показано 1–18 із 22

Підставки для MacBook

Показати 9 12 18 24

Підставка для Макбук

Підставка для MacBook зробить роботу активного користувача комфортнішою і безпечнішою. З нею простір буде організовано більш грамотно. При цьому ризик пошкодити або перегріти ноутбук зводиться до мінімуму. У нашому магазині представлені підставки під різні діагоналі ноутбуків. Оперативно доставимо обрану модель у будь-яку точку України.

Навіщо потрібна підставка?

Аксесуар допоможе щодня підтримувати робоче місце в порядку. Завдяки підставці, вільний простір на столі збільшується. Це означає, що користувач може розмістити на ньому більше корисних дрібниць. Чистоту і порядок стане простіше підтримувати, що особливо важливо для тих, хто використовує ноутбук на роботі. У конструкції підставок часто присутні спеціальні отвори під кабелі, що теж економить простір на робочому місці і позбавляє відчуття безладу.

Якість і дизайн підставок

Моделі мають стильний дизайн, що однаково пасує для сучасних інтер’єрів будинків і офісів. Конструкція легко складається, що спрощує транспортування і зберігання. Підставку можна покласти практично в будь-яку сумку, зручно переносити навіть у невеликому рюкзаку.

Основа виготовлена з металу. Конструкція стійка та міцна, надійно витримує вагу гаджета. Підставка довговічна, зберігає ідеальний зовнішній вигляд на весь час користування – без слідів корозії, численних подряпин, деформації. За типом конструкції такі аксесуари бувають:

  • горизонтальними – стандартний варіант, використовують для активної роботи біля ноутбука;
  • вертикальними – моделі, призначені спеціально для зберігання гаджета, ноутбук на такій підставці займає мінімум простору на столі. 

Місце для фіксації ноутбука додатково оброблено м’яким силіконом. Це не дасть з’явитися подряпинам і потертостям на корпусі пристрою в моменти його перебування на підставці. Випадкове вислизання ноутбука виключено: установка надійна, сама конструкція не хитка.

Переваги користування підставкою

  1. Профілактика перегріву ноутбука. Завдяки встановленню підставки, тепло вільно виводиться в процесі роботи пристрою. Повітряний потік відкритий, не має обмежень. Коли система охолодження працює стабільно, ризик виходу ноутбука з ладу знижується. Компактна підставка для Макбук продовжує термін служби пристрою.
  2. Сприяють заняттю зручної позиції під час роботи. Конструкція підставок продумана до дрібниць: регулюйте кут нахилу, комфортну висоту розташування. Змінюйте позиції хоч кілька разів на день, як вам зручно. Так навантаження на шию і спину знижується – особливо важливо для користувачів, які проводять біля ноутбука повний робочий день. Продуктивність праці в таких умовах у рази підвищується.
  3. Часто мають вбудовані порти для зарядки, підключення іншої техніки. Це розширює функціонал стандартної підставки, дає змогу підтримувати автономність електроніки та зручно обмінюватися даними.
  4. Можливе замовлення універсальних моделей для екранів будь-яких діагоналей, які одночасно підходять не тільки для ноутбука, а й інших видів техніки. Користувач позбавляється сумнівів при покупці: така підставка точно буде сумісна з його пристроєм Apple, можливо навіть не одним.

Крім універсальних моделей, виробляють підставки під ноутбук для строго певної діагоналі екрана. Перед оформленням замовлення уважно вивчіть інформацію про сумісність з вашим пристроєм. Це дійсно важливо для можливості його встановлення на підставку і безпеки користування гаджетом.

Залишилися запитання? Менеджер готовий дати професійну пораду. Співробітник нашого магазину підкаже, на що звернути увагу під час купівлі, уточнить відповідність підставки вашій моделі MacBook і допоможе швидко оформити замовлення.