Відображаються усі з 4 результатів

USB-C - Card-Reader

Показати 9 12 18 24

Перехідник USB Type-C на Card-Reader

Не завжди обсяг пам’яті гаджета дає змогу зберігати важливі файли. Щоб розширити його, використовують знімні носії. До їх числа відносять карти пам’яті. У ноутбуці, ПК або планшеті відсутній роз’єм під картрідер, зате є сучасний порт USB-C? Власника техніки виручить придбання спеціального аксесуара. Перехідник USB Type C-Card-Reader дозволяє вільно обмінюватися даними, зберегти цінну інформацію. Запрошуємо переглянути наш каталог і вибрати відповідну модель.

Можливості перехідників USB Type C-Card-Reader

Ці аксесуари використовують для перенесення даних з карт пам’яті різних форматів, будь-яких обсягів на ноутбук або інший пристрій. Електроніка повинна мати порт останньої версії USB – Type-C. У нього і вставляють перехідник. У другий кінець блоку встановлюють саму карту пам’яті, а після починають роботу. Користувач отримує можливість:  

  • у будь-який момент подивитися, які дані зберігаються на карті пам’яті;
  • попрацювати з файлами в редакторах та інших програмах;
  • передати інформацію з ноутбука на знімний носій;
  • відправити файли з карти пам’яті на інший пристрій.

Перехідники не потребують налаштування. Досить правильно під’єднати їх, витративши всього кілька секунд.

Характеристики перехідників USB Type C-Card-Reader

  1. Компактні та легкі. Зберігають вільний доступ до інших портів при одночасному підключенні декількох пристроїв. Перехідник займає приблизно стільки ж місця, як стандартна флешка.
  2. Гарантують швидку швидкість обміну даними. Це особливо важливо за необхідності передачі великих обсягів інформації та бажання заощадити час. Від перешкод захищає анодоване покриття металевого корпусу і конекторів.
  3. Забезпечують найвищу якість відео, картинок, фото. Це оцінять користувачі, які звикли працювати з файлами, підключаючи карту пам’яті.
  4. Безпечні та довговічні. Не перегріваються і не деформуються від ударів. Не схильні до механічних пошкоджень, що збільшує загальний термін експлуатації.

У нашому каталозі підберете надійний перехідник USB-С на Card-Reader, на 100% сумісний з вашим пристроєм. За необхідності допоможемо визначитися з моделлю. Для швидкого зв’язку зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті, або приходьте в магазин, розташований у Києві.