Magic Mouse

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Magic Mouse

Отримайте неймовірний користувацький досвід з оригінальною мишкою Magic Mouse від Apple! Аксесуар поєднує в собі ролі стандартної миші та багатофункціонального трекпаду. Компактний футуристичний гаджет дозволяє максимально ефективно керувати контентом, насолоджуючись комфортом користування. Познайомимося ближче з особливостями Magic Mouse, розглядаючи позиції з каталогу MAC-UA. 

Технічні можливості 

Перша перевага, яка одразу впадає в очі, – відсутність дротів. “Чарівна мишка” Apple синхронізується з комп’ютером бездротовим шляхом – через Bluetooth. Це означає, що аксесуаром можна вільно користуватися в межах радіусу взаємодії з пристроєм. Бездротове підключення дозволяє оптимізувати робочий простір, а рухати рукою стає значно зручніше. 

Головною фішкою Magic Mouse є сенсорна панель, що розміщується на верхній частині гаджета та займає близько 65% її поверхні. Мишка працює на технології мультитач, яка дозволяє керувати комп’ютером за допомогою рухів пальців та сенсорного відгуку. Мишка Епл розпізнає, зокрема, такі жести:

  • клік;
  • тап;
  • вертикальний та горизонтальний скроли;
  • свайп;
  • масштабування та ін.

Можливість скролити як у вертикальному, так і в горизонтальному напрямку підвищує зручність взаємодії з контентом. Ця опція особливо стане у пригоді під час роботи в графічних редакторах, програмах з монтажу, дизайнерських платформах тощо. Також допомагає в активній роботі можливість переходити з одного вікна на інше за допомогою свайпа. 

Система жестів Magic Mouse вирізняється адаптивністю. Зайшовши у налаштування, користувач може повністю персоніфікувати систему, вигадавши власні рухи.

Мишка першого покоління, яка вийшла у продаж у 2009 році, працює на батарейках АА. У наступних версіях розробники вдосконалили тип живлення, замінивши змінні елементи живлення акумулятором, що заряджається. Місткість батареї у Magic Mouse 2 складає 1986 мАг – цього вистачає на місяць автономної роботи. 

Конструкція та габарити 

Разом із широкою функціональністю Magic Mouse дивує футуристичною конструкцією. Мишці характерні обтічна форма, плавні лінії та невеликі габарити. Висота аксесуара складає близько 2 сантиметрів, ширина – до 6 сантиметрів. Важить гаджет всього близько 100 грамів. Такі параметри роблять маніпулятор максимально зручним для транспортування. Перехід від змінних батарейок на акумулятор ще більше зменшив габарити мишки та зробив її ще ергономічнішою. Завдяки плавній формі аксесуар комфортно лежить у руці, а площі сенсорної ділянки достатньо для зручних рухів пальцями. 

У відтінках, як і в дизайні Magic Mouse, переважає естетика мінімалізму. Мишки випускаються у чорному та білому кольорах. Монохромну поверхню прикрашає лише логотип Apple. 

Верхня панель аксесуара виконана з високоякісного пластика. Глянцева поверхня не схильна до подряпин, тож Magic Mouse надовго зберігає бездоганний вигляд. У нижній частині мишки присутні алюміній та пластик. Також там розміщена кнопка живлення гаджета. 

Де купити оригінальний аксесуар Apple?

Найкращий асортимент та помірні ціни чекають у MAC-UA. Це перший магазин в Україні, який спеціалізується на гаджетах та аксесуарах для “яблучної” техніки. Замовляйте товар з будь-якої точки країни – команда MAC-UA оперативно відправить покупку поштою у ваш населений пункт. В Києві онлайн-замовлення можна забрати самостійно у нашому шоурумі. Лишилися питання щодо товару чи оплати? Зверніться до наших консультантів в онлайн-чаті або через кол-центр.