Показано 1–18 із 22

Мережеві подовжувачі

Показати 9 12 18 24

Мережеві подовжувачі з USB у магазині Mac UA

Забезпечити безперервну роботу одразу декількох пристроїв допомагає мережевий подовжувач. Гаджет, що працює від електромережі, розширює можливості підключення різноманітної техніки в умовах нестачі або віддаленості розеток у приміщенні. 

Як обрати мережевий подовжувач та який асортимент пропонує Mac UA – читайте далі. 

Технічні характеристики

Обираючи мережевий подовжувач для дому або роботи, звертайте увагу на його основні параметри. 

  • Кількість розеток. Стандартні мережеві подовжувачі мають від одного до шести гнізд. Втім, варто пам’ятати: розеток має бути на одну-дві більше, ніж запланованих підключень, оскільки застосовувати одночасно всі розетки подовжувача небезпечно. 
  • Наявність USB-портів. Багато сучасних мережевих подовжувачів оснащені зарядними портами. Таке зручне рішення розширює функціональність гаджету, адже дозволяє напряму підключати USB роз’єми для живлення девайсів без використання адаптерів чи зарядних пристроїв. Наприклад, мережевий подовжувач LDNIO 3x220V та 6xUSB 1.8м (SE3631) має цілих шість USB-портів.
  • Захист від перенапруги. Стрибки напруги та інші збої в мережі можуть негативно вплинути на мережевий подовжувач та підключені пристрої. Щоб уникнути перегрівання та виходу техніки з ладу, варто звертати увагу на моделі, що пригнічують імпульсні перешкоди. Ефективно справляється з цією задачею мережевий подовжувач Belkin (BSV604vf2M).
  • Вихідний струм. Прийнятним показником сумарної сили струму подовжувача вважається 15 А – такі моделі розраховані на роботу з потужною технікою. Щодо окремих портів, максимальної сили вихідного струму у 3 А буде достатньо для підключення умовного ноутбука. 

Особливості конструкцій

В умовах активного користування не менш важливими стають і конструктивні характеристики мережевого подовжувача.  

  • Довжина кабеля. Стандартні розміри для побутових цілей варіюються від 1,6 до 2 метрів. Обираючи довжину, враховуйте віддаленість розетки, розташування робочого місця та інші особливості простору. Оглядаючи кабель, зверніть увагу на ізоляційне покриття. Воно має бути міцним, але достатньо еластичним. 
  • Розташування гнізд. Сучасні моделі можуть відрізнятися розміщенням розеток і портів. Це визначає форму мережевого подовжувача та впливає на його ергономічність. Наприклад, у найгабаритніших варіантах від Belkin шість розеток розташовані у два ряди, під якими вбудована пара портів USB. Такий мережевий подовжувач органічно впишеться у робочий простір та займе менше місця. 
  • Додаткові елементи. Наявність кнопки живлення та LED-індикатора підвищує якість користування. За допомогою першої можна виключати пристрій одним легким рухом, не від’єднуючи його від розетки. Другий дозволяє контролювати роботу гаджета. Якщо поблизу робочого місця знаходитимуться діти, варто придивитися до моделей з додатковим захистом. Гнізда у WIWU Power Strip U01 EU Black оснащені спеціальними перегородками, що обмежують доступ малечі до небезпечних отворів. 

Мережевий подовжувач: оптимальний вибір у Mac UA 

Якісний товар за оптимальною ціною пропонує магазин Mac UA. Оберіть мережевий подовжувач прямо на нашому сайті! Вподобану модель можна купити у Києві або оформити онлайн-замовлення для доставки у будь-яку точку України.