Відображаються усі з 10 результатів

USB-C - Ethernet

Показати 9 12 18 24

Перехідник USB Type-C на Ethernet (інтернет кабель)

Перехідник USB Type C-Ethernet необхідний для кабельного типу під’єднання до швидкісного Інтернету. Можливість скористатися Wi-Fi є не завжди, але наявність такого аксесуара не дасть залишитися без доступу до мережі. У нашому інтернет-магазині можна купити перехідник перевіреного виробника за вигідною ціною.

Що можна робити за допомогою перехідників USB Type C-Ethernet?

  1. Переглядати відеоролики, фільми у високій якості онлайн.
  2. Насолоджуватися мережевими іграми без збоїв у процесі.
  3. Швидко завантажувати потрібні файли, включно з об’ємними. 

Перехідники гарантують стабільну швидкість передачі даних, стійкі до перепадів напруги. Пристрої підходять для підключення до мережі Інтернет смартфонів, планшетів, ноутбуків з портом USB-C. Будь-яка техніка, що має вільний роз’єм цього типу, може виступати як точка доступу.

Для початку користування Інтернетом потрібно лише вставити дріт в адаптер, під’єднаний до гаджета з портом USB-C. Жодних складнощів зі встановленням – гарантована підтримка останніх версій ОС. При цьому немає необхідності завантажувати драйвера. Лише більш ранні операційні системи вимагають їхнього скачування, але це абсолютно безкоштовно і робиться швидко. Інформацію зазвичай вказує виробник конкретної моделі перехідника.

Характеристики перехідників USB Type C – Ethernet

  1. Довговічний корпус, стійкий до корозії та механічних пошкоджень. Плата не постраждає навіть при частій експлуатації. Мережевий кабель надійно фіксується у відповідному отворі, тому ризик зіткнутися зі збоєм у процесі передачі даних через його випадкове висмикування виключений.
  2. Гарантія відсутності перешкод. Сигнал точно не перерветься в найнесподіваніший момент. Конструкція просто не допускає появи електромагнітних перешкод. Найчастіше перехідники виробляють з алюмінію зі спеціальним покриттям, що “стабілізує” провідність сигналу.
  3. Мініатюрні розміри, невелика вага. Невеликий блок з проводом і двома гніздами для підключення необхідних пристроїв займає мінімум місця на робочому столі. Його легко покласти в рюкзак, маленьку сумку або навіть кишеню джинсів.
  4. Надійність у деталях. Вбудований кабель має міцне обплетення. Це виключає пошкодження контактів через постійний натяг. 
  5. Стильний дизайн. Стриманий металевий блиск, лаконічна форма і спокійний відтінок – аксесуар відповідає смаку більшості користувачів сучасної техніки.

Перехідник USB-С з під’єднанням інтернет-кабелю надає можливість користуватися стабільним дротовим з’єднанням, де б ви не знаходилися – удома, на роботі, в офісі, в поїздці. Сміливо звертайтеся до наших консультантів. Вони підкажуть, яку модель перехідника краще вибрати, потім допоможуть оформити замовлення.