Показано 1–18 із 40

Монітори

Показати 9 12 18 24

Монітори для Macbook

Перетворити роботу на суцільне задоволення, розширити професійні можливості та оптимізувати робочий простір дозволяє якісний монітор для макбука. Якщо раніше виведення зображення на великий екран було прерогативою лише вузького кола професіоналів, то сьогодні цією можливістю активно користуються мільйони звичайних юзерів.  

Як обрати монітор для Macbook та який асортимент представлений у магазині Mac UA – читайте далі. 

Технічні характеристики

Щоб не загубитися у різноманітті сучасних моделей та зробити правильний вибір, необхідно розібратися в головних характеристиках. Вони стануть вашим надійним орієнтиром при знайомстві з широким асортиментом моніторів для макбуку. 

  • Щільність пікселів. Один з найважливіших параметрів, що вказує на якість передачі зображення. Річ у тім, що Apple прив’язав інтерфейс macOS до значення PPI – кількості пікселів на дюйм. Цей показник напряму залежить від діагоналі та роздільної здатності екрану. На просторах інтернету можна знайти спеціальні калькулятори, що допомагають користувачам розрахувати PPI та обрати оптимальний показник для своєї техніки. Втім, зазвичай робити це вручну немає потреби, адже необхідна інформація вже прописана в характеристиках монітору для Macbook. 

Щоб уникнути плутанини, користувач Apple має пам’ятати два значення: 

  1. 110 PPI;
  2. 220 PPI.

Саме ці показники є рекомендованими для моніторів під макбук. Перший варіант є оптимальним для екранів не-Retina, які складають більшість сучасного асортименту. 220 пікселів на дюйм розраховані на стандарт Retina – монітори з найвищою чіткістю. Варто зауважити, що при виборі цього параметра припустимі невеликі відхилення. Наприклад, щільності 92.5 у моніторі DELL U2422HWOS цілком вистачить для якісної передачі зображення. 

  • Діагональ. Найчастіше на ринку можна зустріти монітори діагоналлю від 21,5 до 31,5 дюймів. Багато фахівців сходяться на думці, що оптимальним для взаємодії з Macbook є дисплеї діагоналлю  27 дюймів та роздільною здатністю 2560 x 1440 (стандарт QHD). Таке поєднання дає щільність пікселів у 109 PPI, що, як ми розібратися вище, є оптимальним для багатьох потреб. 
  • Інтерфейси. Різні варіанти сучасних моніторів обладнані стандартними портами для передачі відео та звуку – DisplayPort або HDMI. Якщо у користуванні ви найбільше цінуєте функціональність та економію часу, варто звернути увагу на монітори з вбудованим USB хабом, як, наприклад, у моделі DELL U2720Q. Таке доповнення дає можливість одночасно передавати зображення на дисплей та заряджати макбук через один порт Type C. 

Конструктивні особливості 

З огляду на ергономічність, обирайте монітори для макбук з можливістю фіксації висоти та нахилу. Особливої уваги вартий стандарт кріплення VESA, що дозволяє розміщувати екран на стіні, оптимізуючи робочий простір. 

Найбільш елегантно та сучасно виглядають екрани з тонкою рамкою. Один з варіантів – DELL P2222HWOS.

Чудовим рішенням для геймерів, кіноманів, дизайнерів та всіх, хто цінує гарний візуал, буде вигнутий монітор, як, наприклад, модель DELL S3222DGM. Така конструкція забезпечує найкращу видимість, незалежно від того, під яким кутом дивляться на зображення. 

Монітори для Macbook: ідеальний вибір від Mac UA 

Купити якісний монітор за приємною ціною можна у Mac UA – першому в Україні спеціалізованому магазині техніки та аксесуарів для Apple. Придбайте товар у Києві або зробіть онлайн-замовлення з доставкою прямо на нашому сайті!