Відображаються усі з 17 результатів

USB-C - HDMI

Показати 9 12 18 24

Перехідник USB Type-C на HDMI

Коли є необхідність розширити можливості електроніки, часто не обійтися без перехідників. Їх зручно брати з собою, куди б не прямували. Підключивши перехідник USB Type C-HDMI, користувач зможе коректно передати цифровий сигнал з одного пристрою на інший. 

Для чого потрібен перехідник USB Type C – HDMI?

Для виведення зображень, відео, картинки робочого столу на великий екран. З його допомогою за лічені секунди можна під’єднати до планшета, ноутбука, телефона з роз’ємом Type-C будь-який проєктор, монітор або телевізор із портом HDMI.

Конструкція більшості перехідників складається з гнізда для під’єднання кабелю HDMI і вбудованого дроту з USB-С виходом. Останній вставляють у техніку, що виступає джерелом аудіо/відео цифрового сигналу. Що отримують у результаті:

  • максимальна роздільна здатність – ідеальна якість картинки;
  • відмінне, багатоканальне звучання;
  • адекватну швидкість передачі даних – затримки виключені;
  • просте під’єднання – перехідники USB Type C-HDMI не вимагають встановлення спеціальних програм для початку роботи, довгого пошуку драйверів.

Деякі моделі перехідників дають можливість створити повноцінну систему моніторів, оскільки мають одночасно кілька гнізд HDMI.

Якість матеріалів і збірки – стабільність роботи

Перехідники мають міцні корпуси, виготовлені з металу. Вони не вийдуть з ладу через випадкові удари, падіння з висоти. Корпуси не окислюються ні зовні, ні всередині навіть при тривалому користуванні. Плата надійно захищена, що збільшує термін експлуатації пристрою, зберігає оптимальну швидкість з’єднання. 

Стабільний зв’язок за допомогою алюмінієвого перехідника пояснюється поліпшеною обробкою металевого покриття. Це виключає негативний вплив сторонніх електромагнітних полів – перешкоди буквально “відштовхуються”. Вбудовані кабелі не заламуються, що теж сприяє збереженню високої швидкості з’єднання.

Усі ці можливості приховані в малому розмірі корпусу. Перехідник USB-С на HDMI досить тонкий і легкий. Аксесуар займає мінімум місця під час транспортування і майже не помітний на робочому на столі. Більш детальну консультацію надасть наш менеджер. Він готовий прояснити будь-які незрозумілі моменти, що стосуються замовлення.