Відображаються усі з 13 результатів

USB-C - VGA

Показати 9 12 18 24

Перехідник USB Type-C на VGA

Перехідник USB Type C – VGA виручить за необхідності трансляції потокового відеосигналу на сторонньому джерелі. VGA порт сьогодні практично не впроваджують у техніку, але раніше він активно використовувався власниками електроніки. Потреба передачі аналогового сигналу у багатьох зберігається і зараз. З цієї причини перехідники з Type C на VGA залишаються затребуваними. У нашому каталозі знайдете їх за відмінною ціною.

Як працюють перехідники?

Пристрої призначені для з’єднання ноутбука, планшета або будь-якої іншої техніки, що має порт USB Type-C, з моніторами, проекторами з роз’ємом VGA. До реверсивного типу роз’єму Type-C підключаються елементарно: не має значення, яким боком вставляти кабель.

Щоб почати роботу, крім самого перехідника, потрібен спеціальний дріт. Шнур VGA типу вставляють одним кінцем у блочок пристрою, іншим приєднують безпосередньо до монітора, екрана ТБ, проєктора.

Що забезпечують перехідники USB Type C-VGA?

  1. Найвищу швидкість передавання даних. Жодних затримок, гальмувань.
  2. Стабільність зв’язку. Роз’єми додатково захищені від виходу з ладу і зниження його якості. Конструкція корпусу, спеціальне покриття металу перешкоджає негативному впливу перешкод.  
  3. Відмінна якість відео. Зображення чітке, кольори, деталі реалістичні.

Існують моделі перехідників на кілька роз’ємів, зокрема з портами інших типів. Такі аксесуари збільшують кількість пристроїв, що підключаються, надаючи в рази більше можливостей користувачеві. Важливо, що це не призводить до погіршення швидкості з’єднання.

Переваги перехідників

  1. Зносостійкість. Щоб гарантувати довгий термін служби, для виготовлення використовують алюміній або пластик. Перший матеріал міцний, добре витримує механічні навантаження, не схильний до корозії. Другий не менш довговічний, стійкий до будь-яких ударів.
  2. Простота користування. Для правильної роботи перехідника не потрібно встановлювати програми, не доведеться витрачати час на коректне налаштування. Під’єднали – і відразу починаєте успішно вирішувати необхідні завдання.
  3. Компактність. Невеликий перехідник зручно покласти в найменшу кишеню. Він не захаращує робочий простір і майже не відчувається в руці, завдяки легкій вазі, навіть при металевому виконанні корпусу.

Головне – вибрати модель перевіреного бренду. Наш магазин пропонує тільки такі товари. Для повної впевненості в правильному виборі радимо скористатися професійною допомогою під час замовлення. Наш менеджер підбере оптимальний перехідник USB-С на VGA, орієнтуючись на бюджет і види пристроїв, що підключаються.