Показано 1–18 із 126

Чохли для MacBook Air 11 2010-2015

Показати 9 12 18 24

Чохол для MacBook Ейр 11

Збираєтеся придбати або вже є щасливим власником техніки Apple у вигляді однієї з найпопулярніших у світі моделей ноутбука Macbook Air 11? Щоб задоволення від володіння сучасною технікою не затьмарилося наявністю подряпин, відколів, бруду і відбитків пальців, варто потурбуватися про забезпечення безпеки вашого гаджета.

Чохол для macbook air 11, який представлений в асортименті на нашому сайті, подбає про цілісність і захист від бруду вашого ноутбука. Сучасні моделі мають привабливий зовнішній вигляд, захищають практично від будь-яких типів впливу ззовні. Вони дуже зручні в транспортуванні та перенесенні, а також дають змогу використовувати техніку Apple без будь-яких обмежень на повсякденній основі.

Великий асортимент і функціональність

У нашому магазині ви можете підібрати і купити чохол для macbook air 11 від найвідоміших виробників за цілком доступними цінами.  Такі захисні покриття дуже функціональні і універсальні, при цьому вони забезпечують максимальний рівень захисту.

  • Шкіряний чохол для macbook air 11 дуже зручний у використанні і володіє додатковими характеристиками міцності. Він не буде ковзати на будь-якій поверхні, а спеціальна внутрішня вкладка допоможе зберегти ваш гаджет в цілісності й схоронності.
  • Сучасний чохол на macbook air 11 може бути виконаний з різних матеріалів і мати різний зовнішній вигляд. Це дає змогу вибрати модель кожному шанувальнику техніки Apple. Поряд зі шкіряними дорогими чохлами дедалі більшої популярності набувають чохли з поліуретану, на які можна нанести будь-який малюнок або принт, надавши вашій техніці неповторну унікальність та індивідуальність.

Постійно в наявності найширший асортимент чохлів для жіночої, чоловічої та дитячої аудиторії. За потреби можна купити чохол-папку і носити його в сумці-вкладиші для додаткового захисту вашого MacBook. Також ви можете придбати сумки для air 11, які запобігатимуть випадковому вислизанню чохла з рук.