USB-C - USB-A

Показати 9 12 18 24

Перехідник з USB Type-C на USB

Перехідник з Type C-USB на USB – аксесуар, який дає змогу користуватися технікою без обмежень. Брак вільних портів належить до числа найчастіших проблем активних користувачів. І перехідники, представлені в нашому каталозі, від неї успішно позбавляють. 

Особливості перехідників

  1. Мають невеликі розміри і мініатюрну вагу. Стильний перехідник поміститься в невеликій кишеньці сумки, піджака.
  2. Довговічні. Аксесуари виготовляють з металу або протиударного пластику – найбільш надійні матеріали.
  3. Можна підібрати під необхідну величину потужності техніки, що підключається.
  4. Іноді включають додаткові порти для розширення можливостей перехідника, збільшення кількості пристроїв, що приєднуються.
  5. Не вимагають встановлення ПЗ. Досить механічно під’єднати провідник до пристроїв.

Для роботи потрібно, щоб один гаджет мав вільний вхід USB-C, а другий стандартний USB. Перший тип порту – нова версія із симетричними контактами для зручнішого підключення. Другий – “класичний” варіант роз’єму, є в більшості техніки, у багатьох моделях блоків, призначених для прямого під’єднання до електричної мережі.

Які завдання вирішують перехідники USB Type-C-USB?

  1. Швидка підзарядка електронних пристроїв. Багато моделей мають функцію Quick Charge, що прискорює процес.
  2. Синхронізація даних на різних пристроях без збоїв і перешкод. Сама конструкція продумана: внутрішні конектори і корпус додатково захищені. Проводиться спеціальна обробка поверхні металу. З цієї причини перехідники не окислюються через деякий час. Відповідно, і перешкоди не виникають.
  3. Швидке надсилання файлів будь-якого обсягу. Висока швидкість передачі інформації, властива порту USB-C, повною мірою зберігається після з’єднання перехідника з необхідною електронікою.
  4. Підключення сторонньої, периферійної техніки для зручної роботи і розваг. До пристрою з портом Type C можна за хвилину під’єднати будь-яку мишку, геймпад, камеру, клавіатуру, принтер.

Завдяки цим компактним пристроям, не потрібно поспіхом висмикувати дроти з роз’ємів для заряджання ґаджета або термінової відправки важливого файлу. Власник аксесуара отримує більш повний доступ до функціональних можливостей техніки.

Запрошуємо вибрати перехідник USB-C на звичайний USB перевіреного бренду в нашому магазині. Досвідчені консультанти допоможуть зрозуміти, яка модель краще за інших підходить за ціною і якістю. Відповімо на ваші запитання телефоном або особисто в нашому магазині, який знаходиться в Києві.