Magic Trackpad

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Magic Trackpad

Розширюйте користувацькі можливості з оригінальним трекпадом від Apple Magic Trackpad! Кожен сучасний юзер знає, що активна робота за комп’ютером потребує комфорту, грамотно облаштованого простору та наявності функціональних доповнень. Бездротова сенсорна панель може замінити стандартну мишку та значно покращити користувацький досвід. Розглянемо детальніше функціональність трекпаду та особливості Magic Trackpad. 

Можливості трекпада 

Аксесуар являє собою компактну платформу, що підтримує технологію мультитач. За принципом роботи гаджет нагадує тачпад ноутбука, щоправда, трекпад відрізняється більшою площею та вільним позиціонуванням на робочому столі. Трекпад забезпечує досконалішу взаємодію користувача з контентом. Як правило, панель фіксується біля комп’ютера з правого боку. Завдяки рухам пальців оператор може здійснювати широкий спектр маніпуляцій, зокрема: 

  • одинарний та подвійний кліки;
  • вертикальна та горизонтальна прокрутки;
  • перетягування елементів та їхня ротація;
  • масштабування;
  • швидкий перехід між сторінками та вкладками. 

Завдяки трекпаду створюється унікальний принцип роботи за комп’ютером. Користувачу майже не треба змінювати позицію руки, як у випадку з мишкою, – всі маніпуляції здійснюються легкими жестами одного чи декількох пальців. Сенсорна система спроєктована таким чином, щоб кожен рух був інтуїтивно зрозумілим та зручним для кожного юзера. 

Трекпад стане у нагоді не лише для звичайного інтернет-серфінгу. Завдяки функціональності гаджет активно використовують у професійних галузях – веб-дизайні, редагуванні фотографій, геймінгу тощо. 

Особливості Magic Trackpad

Перший трекпад від Apple вийшов у далекому 2010 році. Сьогодні зовнішній вигляд та функціональність Magic Trackpad ідуть в ногу з часом. З кожною новою версією конструкція панелі стає ергономічнішою, а сенсорні відгуки – деталізованішими. 

Верхня панель Magic Trackpad злегка нахилена у бік користувача. Таке рішення дозволяє максимально розслабити руку, через що рухи пальцями стають ще легшими. Щодо габаритів, тут виробник знайшов ідеальний баланс між функціональністю та компактністю. Площини Magic Trackpad достатньо для ефективної роботи, при цьому за розмірами гаджет підходить для зручного транспортування. Його висота складає  всього 0,49 см на передньому краї та 1,09 см – на задньому. Важить аксесуар близько 200 грамів. 

Друга версія Magic Trackpad потішила користувачів вдосконаленими характеристиками. Робоча поверхня трекпаду збільшилася на  30%, а сенсор почав підтримувати новітню технологію Force Touch. Тепер Magic Trackpad реагує не лише на рухи, а й на силу натискання завдяки спеціальним датчикам. Виробник заявляє, що друга версія еплівського трекпаду здатна працювати автономно (від акумулятора) понад місяць.

У 2022 році Apple випустив третю версію трекпаду Magic Trackpad. У новому аксесуарі простежується загальна тенденція Епл щодо пошуків ідеальної ергономіки. Гаджет вирізняється більш обтічним силуетом із м’якшими кутами. 

Де купити оригінальний аксесуар Apple? 

Оберіть товар у MAC-UA – першому у Києві та Україні магазині, що спеціалізується на аксесуарах для техніки Епл. Головна місія компанії – зробити якісну брендову продукцію доступною для широкої аудиторії. Мак ЮА пропонує оригінальні аксесуари та гаджети за прийнятними цінами. Здійснити вдалу покупку можна прямо на сайті – магазин відправить ваше замовлення у вказане місто. У столиці можливий самовивіз.