Відображаються усі з 18 результатів

Накладки на клавіатуру

Показати 9 12 18 24

Накладки на клавіатуру Макбук

Якщо є можливість захистити гаджет від поломки або втрати зовнішнього вигляду, навіщо від неї відмовлятися? Користуйтесь ноутбуком, як раніше, не турбуючись про його безпеку. Накладка на клавіатуру MacBook входить до числа маст-хевів відповідальних власників техніки. Це не менш важливий аксесуар, ніж плівка на екран, сумка або чохол. У нас можна купити якісну накладку за вигідною ціною, сумісну з вашою версією MacBook.

Що робить накладка?

Аксесуар перешкоджає потраплянню вологи, пилу і дрібного сміття всередину корпусу. Напій, одного разу випадково пролитий на клавіатуру, іноді може коштувати “життя” ноутбуку. Встановлення накладки займає не більше кількох хвилин. Зате після надягання аксесуар щільно прилягає до поверхні клавіатури, рятуючи конструкцію від таких небезпечних випадковостей.

Одягти накладку на клавіатуру – значить забути про постійне очищення кнопок. Частий догляд теж може стати причиною передчасної втрати її працездатності. Накладка допоможе уникнути регулярного прямого контакту з клавішами. Цим забезпечить профілактику залипань, поломки підсвічування.

Накладки та комфортна робота з клавіатурою

Накладка точно повторює обриси клавіш, повністю відповідає їхньому розміру і всім вирізам. Аксесуар досить тонкий, але міцний. При цьому не перешкоджає нормальному натисканню на клавіші. Кнопки не втрачають первісну чутливість, їхня реакція на торкання не сповільнюється.

Накладки виготовляють із прозорого термостійкого силікону. Це гнучкий, м’який матеріал, але довговічний і стійкий до механічних пошкоджень, появи тріщин, вигоряння. Силіконова накладка не впливає на комфортні відчуття під час роботи з клавіатурою і захищає кнопки від швидкого стирання. Актуально насамперед для користувачів, які проводять багато часу біля ноутбука, часто друкують.

Особливості накладок на клавіатуру для Макбук

  1. Майже непомітні неозброєним поглядом. Накладки не впливають на сприйняття клавіш, їх видимість, не зменшують яскравість підсвічування. 
  2. Надійно фіксуються. Унеможливлено їхнє “сповзання” з поверхні клавіатури. Одного разу встановивши, не доведеться постійно поправляти накладку. 
  3. Гладкі, приємні для торкання, але абсолютно не слизькі. Через встановлення накладки не знижується швидкість друку, оскільки вона не змінює тактильні відчуття.
  4. Не заважають закривати ноутбук. Силіконові накладки компактні, мають мінімальну товщину. Жодних незручностей під час спроби відкрити або закрити пристрій не виникає.
  5. Прості в догляді. Аксесуари потрібно лише періодично промивати у воді та ретельно просушувати. Після можна користуватися далі.

Накладки дають можливість безпечно працювати з пристроєм, перебуваючи в будь-яких місцях і умовах – не тільки всередині приміщення, а й на вулиці. Атмосферні явища, пил і сміття ноутбуку будуть не страшні, адже клавіатура перебуває під надійним захистом.

Важливі моменти! Перед покупкою уточніть, яка розкладка на вашому ноутбуці – європейська або американська. Вони відрізняються за формою, оскільки клавіші в цих двох типах різні. Відповідно, і прорізи будуть іншими. Також потрібно враховувати версію MacBook і необхідність наявності TouchBar – присутній не у всіх моделях захисних аксесуарів. За необхідності менеджер порадить відповідну модель силіконової накладки на клавіатуру Макбук, розповість про способи оплати та оптимальні варіанти доставки.