Відображаються усі з 8 результатів

USB-C - mini DisplayPort

Показати 9 12 18 24

Перехідник USB Type-C на mini DisplayPort

Перехідник USB Type C – mini DisplayPort активно використовують для роботи та розваг. Пристрій призначений для з’єднання двох різних видів електроніки. Підключивши перехідник, користувач отримує можливість повною мірою оцінити переваги сучасної техніки. Якісні моделі аксесуарів завжди в наявності в асортименті нашого інтернет-магазину. 

Особливості роботи перехідників USB Type C-mini DisplayPort 

Аксесуар допоможе за необхідності під’єднати пристрій із портом останньої версії USB (Type C) до електроніки з роз’ємом mini DisplayPort. Останній використовують для програвання відео- та звукового сигналу, як і HDMI. Тільки mini Displayport – більш удосконалений стандарт. 

Пристрій з USB-C виступає як джерело трансляції сигналу. З чого починають роботу? У відповідний роз’єм ноутбука, планшета або ПК вставляють перехідник. Потім до нього підключають кабель стандарту mini DisplayPort. Сам дріт під’єднують у гніздо проєктора, монітора, телевізора. Кабель не поставляється в комплекті з перехідником, що потрібно враховувати під час купівлі аксесуара.

Важливо не плутати Mini DisplayPort і стандартний DisplayPort. Ці роз’єми відрізняються розмірами гнізд. Переконайтеся, що на пристрої-програвачі сигналу саме mini версія порту. Тоді точно вдасться успішно під’єднати штекер.

Можливості перехідників

  1. Швидке передавання інформації. Ніяких перебоїв. Конструкція перехідників захищена від сторонніх впливів, перешкод. Штекер міцно фіксується в роз’ємі ноутбука або ПК, щоб уникнути випадання. Виключена поява люфтів у гніздах, що ще раз доводить стабільність з’єднання.
  2. Реалістичність зображення. Широкоформатна картинка має HD якість. Це дає змогу переглядати зображення та відеоролики в максимальному комфорті на сторонньому екрані великої діагоналі. 
  3. Сумісність із будь-якими ОС. Робота відбувається без встановлення додаткових програм. Усе, що потрібно – вільні роз’єми Type C, mini DisplayPort і кабель відповідного типу.

Перехідники вирізняються малими розмірами та невеликою вагою. Гарантується тривалий термін служби пристроїв навіть при щоденній експлуатації. Це пояснюється високою якістю збірки і вибором міцних матеріалів виготовлення. Найчастіше використовують протиударний пластик або міцний метал. Перехідники зносостійкі та безпечні – не бояться механічних впливів і перепадів напруги.

За більш детальною консультацією звертайтеся до наших менеджерів. Вони запропонують відповідний варіант перехідника USB-С на mini DisplayPort, розкажуть про способи отримання замовлення та оплати.