Показано 1–18 із 165

Чохли для MacBook Pro 14 M1 | M2 | M3

Показати 9 12 18 24

Чохол для Макбук Про 14 М1 / M2 / M3

Якісний чохол для Macbook Pro 14 надійно захищає пристрій від механічних пошкоджень і підкреслює його дизайн. Аксесуар не перешкоджає нормальній роботі з ноутбуком. Він потрібен не тільки для естетики, а й безпечного, комфортного користування технікою в будь-яких умовах. Головне – замовити найбільш зручний тип чохла.

Види чохлів для Macbook Pro 14 M1 / M2 / M3:

  1. Чохол-накладка. Такий аксесуар легкий, тонкий, але забезпечує відмінний захист від дрібних ушкоджень, добре амортизує удари під час падінь. Зазвичай накладки виготовляють із термополіуретану – міцного матеріалу, стійкого до високих температур, порізів, деформації та вигорання. Чохол покриває корпус повністю – нижню та верхню частини. Моделі мають вентиляційні отвори для ефективного відведення тепла та зручні ніжки для максимальної стійкості ноутбука на поверхні.
  2. Сумка. Незамінний аксесуар для безпечного та комфортного транспортування MacBook. Виглядає як стандартна сумка, має зручні ручки. Такі чохли місткі, передбачають додаткові відділення для важливих дрібниць власника ноутбука: документів, навушників, флешки, зарядних пристроїв. Сумки виконують із міцних, вологовідштовхувальних матеріалів. Внутрішня частина аксесуара має спеціальне оздоблення, що пом’якшує вібрації та удари по корпусу ноутбука.
  3. Конверт/папка. Стильний аксесуар, більш компактний, ніж сумка, але не менш безпечний для стану техніки. Візуально нагадує звичні конверти, папки. Всередині, як у сумці, теж розташовані відділення для особистих речей. Такі чохли зручно утримувати в руці за допомогою спеціальних фіксаторів, передбачених у конструкції.  Моделі виготовляють із повсті – м’якого, непромокального матеріалу. При створенні чохлів також використовують натуральну шкіру, екошкіру для презентабельності вигляду та довговічності.

Моделі розроблені спеціально для нової моделі Macbook Pro 14 (2021-2022). Аксесуари, виконані у вигляді накладки, мають необхідні отвори під роз’єми, щоб власник ноутбука міг користуватися функціоналом без обмежень. Вони з точністю повторюють силует пристрою, відповідають його розміру. Асортимент включає моделі в колірному оформленні на будь-який смак. Вибір виду залежить від частоти і цілей користування, бажаного ступеня захисту.

Функції чохлів

Основна роль полягає в захисті від подряпин, відколів і тріщин під час щоденної взаємодії з пристроєм. Дрібні дефекти псують загальний вигляд техніки, а більш серйозні пошкодження можуть значно знизити комфорт користування. Крім появи зовнішніх вад, є й інші ризики. Тріщини – це не тільки естетично непривабливо, а й у деяких випадках небезпечно для працездатності. При механічному впливі на корпус нерідко страждають внутрішні вузли, навіть якщо техніка дорога, а бренд надійний.

Без чохла не обійтися власникам MacBook, які постійно носять пристрій із собою, часто перевозять його в транспорті. У таких ситуаціях неможливо передбачити, як і коли станеться випадковий удар. Немає жодної гарантії, що техніка не пошкодиться через вібрацію під час транспортування, не впаде з висоти на асфальт під час перенесення.

Краще не допустити пошкодження дорогого гаджета, заздалегідь встановивши надійний захист на корпус. Навіщо ризикувати його життям, якщо можна купити якісний чохол для Макбук Про 14? Для швидкого орієнтиру в каталозі радимо скористатися допомогою консультанта. Менеджер відповість на питання в зручному форматі – онлайн на сайті або телефоном.