Показано один результат

mini DisplayPort

Показати 9 12 18 24

Кабель / шнур mini DisplayPort

Кабель mini DisplayPort необхідний для того, щоб розширити функціональні можливості ноутбука або планшета. З ним власнику техніки вдасться виводити те, що відбувається на меншому екрані, на великий дисплей. Наш магазин пропонує ознайомитися з можливостями цих шнурів ближче і підібрати оптимальний варіант кабелю в каталозі.

Для чого потрібен кабель mini DisplayPort?

Шнур цього типу забезпечує передачу відео- і звукового сигналів. При цьому немає необхідності шукати відповідні драйвера для коректної роботи, встановлювати додаткове ПЗ. Кабель mini DisplayPort можуть використовувати любителі в домашніх умовах і професіонали для роботи, навчання.

Провід допоможе комфортно переглядати фото, відеоматеріали, фільми, демонструвати презентації на великому екрані. Передача цифрового сигналу відбувається безпосередньо з ноутбука на:

  • монітор;
  • проектор;
  • стандартний ТВ;
  • домашній кінотеатр.

Роз’єм mini – зменшена версія порту DisplayPort. Вони відрізняються розмірами, але це не означає, що mini працює повільніше, якість нижча. Обидва типи створені з можливістю однаково стабільної передачі сигналу. 

Якість роботи за допомогою кабелю mini DisplayPort

Гарантована швидка швидкість, передача даних без збоїв. При цьому якість звучання і картинки залишається високою. Звук передається без перешкод і затримок. Зображення яскраве і реалістичне, його деталі проглядаються чітко. Картинка має максимальну роздільну здатність.

Один кінець кабелю передбачає роз’єм mini DisplayPort. Для успішного початку роботи його потрібно вставити у відповідний порт ноутбука. Друга частина дроту представлена виходом для під’єднання до монітора або телевізора – джерела відтворення зображення та звуку. Це може бути HDMI, DVI або VGA порт.

Особливості кабелів mini DisplayPort

  1. Гарантія швидкої швидкості передавання даних. Стабільний сигнал, незважаючи на відстань між під’єднаними пристроями, і надійний захист від корозії. Для максимальної впевненості в якості виробники часто наносять позолоту на контакти. Також виробляють екранування покриття кабелю. Це потрібно для захисту навіть від найсильніших перешкод.
  2. Зручна довжина. Головне, щоб майбутній власник звертав увагу під час купівлі на комфортну величину. Шнур mini DisplayPort не повинен постійно плутатися під ногами і надмірно розтягуватися. Інакше конектори вийдуть з ладу завчасно.
  3. Міцна структура. Шнури вирізняються довговічністю, надійним захистом конекторів і зазвичай нейлоновим обплетенням. Останнє необхідне для хорошої гнучкості, але разом з цим для нього характерна висока міцність.

Головне – не переплутати версії шнурів під час купівлі (міні і стандарт). В іншому разі кабель просто не можна буде вставити в роз’єм через несумісність. Те ж саме стосується типу порту другого кінця дроту. Важливо переконатися в тому, що пристрій дійсно має VGA, HDMI або DVI порт, особливо якщо вибирає новачок.

У нашому каталозі знайдете якісні шнури mini DisplayPort для MacBook перевірених виробників. Хочете прояснити незрозумілі моменти, потрібна допомога при виборі? Сміливо можете розраховувати на підтримку менеджера. Він готовий підказати найвдалішу модель кабелю для ваших цілей. Відправляємо товари в усі міста України. Чекаємо вас у нашому магазині, якщо перебуваєте в Києві.