MacOS

Вийшла публічна збірка macOS Mojave beta 3

Через добу після виходу четвертої бета-версії macOS Mojave для розробників Apple представила третю, але вже для публічних випробувань. Доступ до оновлення відкритий для учасників програми попереднього тестування, які мають в своєму розпорядженні сумісні пристрої.

Нововведення macOS 10.14

macOS Mojave привносить в роботу системи, крім очікуваного приросту продуктивності, ряд нововведень. Наприклад, оновлений Finder, який перетворився в ультимативний робочий інструмент з розширеним набором функцій, темна тема оформлення інтерфейсу і функція Stacks.

Крім того, macOS Mojave отримала підтримку додатків, які раніше були доступні тільки на iOS. До них відносяться такі програми, як Apple News, Voice Memos, «Акції» та «Дім». За допомогою останньої користувачі настільної платформи зможуть управляти пристроями категорії «розумний дім».

Як встановити macOS 10.14 без аккаунта розробника

Щоб стати учасником програми попереднього тестування, необхідно зареєструватися у відповідному розділі на офіційному сайті компанії Apple, авторизувавшись під своїм обліковим записом, після чого завантажити на пристрій файл з оновленням і зробити його установку.

 

 

Джерело: https://appleinsider.ru/mac-os-x/vyshla-publichnaya-sborka-macos-mojave-beta-3.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *