MacBook Pro

TrueTone на MacBook Pro. Що потрібно знати?

Хоча вихід нових MacBook Pro не був широко освячений компанією, в свою чергу оновлення лінійки виявилося дійсно суттєвим. Так, наприклад, в ноутбуках Apple вперше з’явилася функція TrueTone. Сьогодні ми розглянемо, що собою являє дана технологія, і які є підводні камені при її використанні.

Про True Tone вперше стало відомо ще в 2016 році. Тоді опція використовувалася тільки в професійній лінійці планшетів Apple. З тих пір технологія добре себе зарекомендувала і зараз використовується в усіх останніх моделях iPhone і iPad Pro. Її прихід на комп’ютери Mac був лише питанням часу.

Згідно із запевненнями Apple, функція TrueTone працює практично непомітно. Для цього використовуються датчики зовнішньої освітленості. Сенсори автоматично відслідковують колірну температуру освітлення, разом з тим підлаштовуючи баланс білого до оптимального. Таким чином, зображення на екрані завжди виглядає природним незалежно від умов освітлення або часу доби, що в свою чергу знижує навантаження на зір.

 

В останньому поколінні MacBook Pro для роботи True Tone використовується багатоканальний сенсор зовнішньої освітленості, який розташований поруч з камерою FaceTime. Тому, якщо ви використовуєте зовнішній монітор, вам необхідно виконати дві умови для роботи TrueTone на ньому:

1) Верхня кришка MacBook Pro повинна бути відкрита під час роботи.

2) Необхідно мати сумісним зовнішнім дисплеєм:

– Apple Thunderbolt Display
– LG UltraFine 4K
– LG UltraFine 5K

 

TrueTone не підходить для роботи з зображенням та відео?

Як виявилося, технологія True Tone має право на життя навіть при професійній обробці знімків або відео. Операційна система автоматично регулює кольору за допомогою ColorSync, тому неточності в передачі кольору будуть виключені.

Отже, як включити опцію TrueTone в macOS?

Зробити це досить просто. Відкриваємо «Системні налаштування», потім переходимо в розділ «Монітори». Залишилося тільки активувати функцію «True Tone». Зауважимо, що технологію можна використовувати разом з Night Shift.

 

Джерело: https://appleinsider.ru/macbook-pro/truetone-na-macbook-pro-chto-nuzhno-znat.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *