Чохол Upex Hard Shell для MacBook Air M2 15.3 (2023) Pistachio (UP2359)

Чохол Upex Hard Shell для MacBook Air M2 15.3 (2023) Pistachio (UP2359)

1059 грн.

Немає в наявності

Артикул: 2359 Категорія:

Чохол Upex Hard Shell для MacBook Air 15.3 M2 (2023)

Як зберегти неперевершений вигляд та довгу роботу Вашого MacBook? Необхідно потурбуватись про захист корпусу. Найбільш популярною є модель чохла Upex Matte для MacBook. Цей чохол створений для підкреслення краси техніки бренду Apple, адже він підкреслює красу та багатофункціональність Вашого ноутбуку.

Особливості чохла Upex Hard Shell для MacBook

Чохол виготовлений з пластику Soft-touch – ударостійкий та надійний матеріал з покриттям, яке надає приємні відчуття при використанні. Чохол складається з верхньої та нижньої частини накладки для повного захисту корпусу, що дозволяє зберегти MacBook від великих та дрібних подряпин.

Аксесуар швидко та надійно надягається на MacBook. Завдяки тонкій та легкій конструкції накладки, зміна ваги та розміру ноутбуку майже непомітна. Незважаючи на легкість чохла, він додає впевненості у використанні MacBook, забезпечуючи захист та функціональсть ноутбуку.

Чохол має стильне матове покриття, через яке чудово видно логотип Apple. Поєднання такої накладки та однотонним покриттям ноутбуку надасть розкошний вигляд власника MacBook. Цей чохол підійде тим, хто обожнює мінімалізм. Навіть у яскравому відтінку чохол виглядає стильно.

Які переваги якісного аксесуару для захисту ноутбуку?

Чохол на MacBook Upex Hard Shell продовже термін використання та збереже цілісність пристрою. У більшості випадків пошкодження виглядають неестетично і шкодять функціональності ноутбуку. Таких випадків можна позбутись завдяки чохлу, який надає гарантію на:
  1. Захист від потрапляння пилу та вологи, накопичення сміття та плям. Накладка надійно прилягає до корпусу та надає бар’єр від зовнішніх чинників.
  2. Зниження ймовірності пошкодження ґаджету при ударі об важкий предмет та падінні звисоти. Чохол візьме на себе силу механічної дії, забезпечивши повний захист корпусу.
  3. Відсутність пошкоджень на корпусі при постійному використанні та приховає вже існуючі недоліки.
Чохол не гарантує 100% захисту від серйозних пошкоджень, але в декілька разів знижує ризик повної поломки пристрою.

Свобода у використанні та доступ до усіх необхідних функцій

У чохла Upex Hard Shell є зручні ніжки-підставки. Ноутбук можна ставти під будь-яким нахилом, адже аксесуар має фіксуючі елемнти, які не дадуть пристрою скользити. Конструкція нижньої частини моделі має вентиляційні отвори. Тому ноутбук не буде перегріватись та буде мати стабільні показники робочої температури. Радимо уважно переглянути інформацію про сумісність чохла: накладка має співпасти саме з вашою моделлю MacBook. Обравши правильну модель, ви будете мати доступ до усіх системних роз’ємах та портам. Ви зможете легко підключати зарядний блок чи зовнішній пристрій, адже у чохлі є усі необхідні отвори. Накладка забезпечує легкий нахил екрану під будь-яким кутом, а також повністю поєднується з корпусом.
Гарантія

60 днів

Колір

Pistachio

Модель

UP2359

Сумісність (корпус)

Бренд

Сумісність (модель)

MacBook Air 15.3 M2 (2023)

Матеріал

Серія

Hard Shell

Start typing to see products you are looking for.
Корзина
Sign in

No account yet?

Create an Account